Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2018 Jeep Grand Cherokee Laredo 4dr 4x4
Mileage:123,714 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1C4RJFAG7JC292362 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260340B |
| City: | London |
2018 Jeep Grand Cherokee Altitude 4WD. Granite Crystal Metallic Clearcoat 4WD 8-Speed Automatic Pentastar 3.6L V6 VVT
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) w.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) w.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Vans |
| Engine: | 3.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTYR1ZMXJKA06334 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 255258A |
| City: | London |
2018 Ford Transit-250 Base Oxford White RWD 6-Speed Automatic with Overdrive 3.7L V6 Ti-VCT 24V
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2018 Ford Transit-250 will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2018 Ford Transit-250 will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
2018 Chevrolet Cruze Premier Auto 4dr Sedan
Mileage:79,572 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1G1BF5SM2J7118508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260456A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Cruze Premier Blue Metallic FWD 6-Speed Automatic 1.4L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even.....Read MoreLire la suite
2018 Cadillac XT5 4dr All-Wheel Drive
Mileage:114,028 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GYKNBRSXJZ240478 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250103B |
| City: | London |
2018 Cadillac XT5 Base Black Metallic AWD 8-Speed Automatic 3.6L V6 DI VVT
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2018 Cadillac XT5 .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2018 Cadillac XT5 .....Read MoreLire la suite
2018 Audi Q5 2.0T Technik 4dr All-Wheel Drive quattro Sport Utility
Mileage:172,112 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | WA1FNAFYXJ2032789 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250196AA |
| City: | London |
2018 Audi Q5 2.0T Technik quattro Black Leather. Red quattro 7-Speed Automatic S tronic 2.0L 4-Cylinder TFSI
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2018 Audi Q5 2.0T Technik will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2018 Audi Q5 2.0T Technik will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
2018 Chevrolet Equinox LT w/1LT Front-Wheel Drive
Mileage:103,502 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 2GNAXJEV5J6309635 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260587A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Equinox LT 1LT Red Tintcoat FWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be exten.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be exten.....Read MoreLire la suite
Mileage:151,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCGTCENXJ1102574 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260573A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Equinox Premier w/1LZ All-Wheel Drive
Mileage:103,957 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 2GNAXVEV8J6239412 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260535B |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...




.jpg)




