Used Chevrolet for Sale in London
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
Mileage:57,724 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCUDGED1PZ170822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260498A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 10-Speed Automatic, 4WD, Black Leather. Pearl 4WD 10-Speed Automatic EcoTec3 5.3L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
Mileage:43,305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GNSKRKT4PR432697 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250302A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Tahoe RST 4WD, Red Leather. Pearl 4WD 10-Speed Automatic with Overdrive 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgrade.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgrade.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Colorado Z71 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:81,942 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTDEK1P1192671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260501A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Colorado Z71 4WD. Black 4WD 8-Speed Automatic 2.7L Turbo
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Traverse LT Cloth All-Wheel Drive
Mileage:79,339 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GNEVGKW4PJ166275 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260513A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Traverse LT AWD. Pearl AWD 9-Speed Automatic 3.6L V6 SIDI VVT
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...





