Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2024 Buick Encore GX Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
Mileage:23,508 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL4AMESL0RB113567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265121PA |
| City: | London |
Odometer is 3768 kilometers below market average! 2024 Buick Encore GX Sport Touring Ebony Twilight Metallic AWD 9-Speed Automatic ECOTEC 1.3L Turbo
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (w.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (w.....Read MoreLire la suite
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:13,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZDR42RF105351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260175A |
| City: | London |
Odometer is 11438 kilometers below market average! 2024 Cadillac XT4 Premium Luxury White AWD 9-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
Mileage:22,995 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNAXWEG7RL147075 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260472PA |
| City: | London |
Odometer is 13481 kilometers below market average! 2024 Chevrolet Equinox RS AWD. Black Metallic AWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometr.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometr.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Equinox RS 4dr All-Wheel Drive
Mileage:3,875 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNAXWEG3RL210933 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26P026 |
| City: | London |
2024 Chevrolet Equinox RS AWD. Black AWD 6-Speed Automatic Electronic with Overdrive 1.5L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss
Mileage:56,645 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDCED2RG411928 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260231A |
| City: | London |
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 10-Speed Automatic, 4WD, Black Cloth. Black 4WD 10-Speed Automatic EcoTec3 5.3L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2024 Ford Escape ST-Line 4dr All-Wheel Drive
Mileage:34,236 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FMCU9MN5RUA69344 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265053PA |
| City: | London |
2024 Ford Escape ST-Line AWD. Black Metallic AWD 8-Speed Automatic 1.5L EcoBoost
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to a.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to a.....Read MoreLire la suite
2024 GMC HUMMER EV SUV 3X 4dr All-Wheel Drive
Mileage:26,479 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1GKB0SDC1RU107724 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 25P058 |
| City: | London |
Odometer is 14271 kilometers below market average! 2024 GMC Hummer EV SUV 3X Blue 4WD 1-Speed Automatic Electric Motor
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
Mileage:99,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUEE88RG231321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250732A |
| City: | London |
2024 GMC Sierra 1500 AT4 10-Speed Automatic, 4WD, Leather. White 4WD 10-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
Mileage:108,148 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GT49PE78RF384058 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260380A |
| City: | London |
2024 GMC Sierra 2500HD AT4 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black With Kalahari Accents Leather. Onyx Black 4WD 10-Speed Automatic 6.6L V8
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...










