Used Cadillac for Sale in London
2025 Cadillac CT4 Sport 4dr Sedan
Mileage:19,917 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1G6DG5RK4S0109162 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Rear Wheel Drive |
| Stock #: | 250692A |
| City: | London |
2025 Cadillac CT4 Sport Summit White RWD 8-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an e.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an e.....Read MoreLire la suite
2025 Cadillac XT5 Sport 4dr All-Wheel Drive
Mileage:20,445 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GYKNGRS3SZ108323 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250103A |
| City: | London |
2025 Cadillac XT5 Sport Gray AWD 9-Speed Automatic 3.6L V6 DI VVT
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even more co.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even more co.....Read MoreLire la suite
2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:13,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZDR42RF105351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260175A |
| City: | London |
Odometer is 11438 kilometers below market average! 2024 Cadillac XT4 Premium Luxury White AWD 9-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:70,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZBR4XPF169557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265073A |
| City: | London |
2023 Cadillac XT4 Luxury Crystal White AWD 9-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT4 Sport 4dr All-Wheel Drive Sedan
Mileage:55,866 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G6DG5RK4N0115645 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 251060A |
| City: | London |
2022 Cadillac CT4 Sport Black AWD 8-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even mor.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even mor.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive Sedan
Mileage:102,388 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G6DT5RW5N0136566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260471PA |
| City: | London |
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury Black Raven AWD 10-Speed Automatic 3.0L V6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac Escalade Premium Luxury 4x4
Mileage:93,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYS4CKL1NR161072 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255252A |
| City: | London |
2022 Cadillac Escalade Premium Luxury 4WD, Leather. White 4WD 10-Speed Automatic 6.2L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgr.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgr.....Read MoreLire la suite
2020 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:161,248 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| VIN: | 1GYFZDR49LF095926 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260297B |
| City: | London |
2020 Cadillac XT4 Premium Luxury Tan AWD 9-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2020 Cadillac XT.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/50
This 2020 Cadillac XT.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac Escalade Sport All-Wheel Drive
Mileage:88,772 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GYS4FKL9PR439687 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | L230799A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...








