Used Chevrolet Colorado for Sale in London
2026 Chevrolet Colorado Trail Boss 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:1,734 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCPTEEK9T1162110 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260321 |
| City: | London |
2023 Chevrolet Colorado Z71 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:81,942 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTDEK1P1192671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260501A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Colorado Z71 4WD. Black 4WD 8-Speed Automatic 2.7L Turbo
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Colorado Trail Boss 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:9,375 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTEEK7S1156532 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265145A |
| City: | London |
Odometer is 6188 kilometers below market average! 2025 Chevrolet Colorado Trail Boss 4WD. Black 4WD 8-Speed Automatic 2.7L I4 Turbocharged DOHC 16V LEV3-ULEV50 310hp
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,0.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,0.....Read MoreLire la suite
Mileage:151,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCGTCENXJ1102574 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260573A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...






