Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2025 Chevrolet Silverado 1500 RST
Mileage:21,128 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUKEE84SZ191492 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265089A |
| City: | London |
2025 Chevrolet Silverado 1500 RST 10-Speed Automatic, 4WD, Black Leather. Summit White 4WD 10-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) w.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) w.....Read MoreLire la suite
2025 Chevrolet Silverado 1500 High Country
Mileage:35,565 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GCUKJE89SZ212197 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260512A |
| City: | London |
Odometer is 7011 kilometers below market average! 2025 Chevrolet Silverado 1500 High Country 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black/Umber Leather. Pearl 4WD 10-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Canyon Elevation 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:705 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GTP2BEK0S1158544 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260549A |
| City: | London |
2025 GMC Canyon Elevation 4WD. Summit White 4WD 8-Speed Automatic 2.7L I4 Turbocharged DOHC 16V LEV3-SULEV30 310hp
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) whic.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) whic.....Read MoreLire la suite
2025 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
Mileage:23,392 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3GTUUDE87SG298248 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255234A |
| City: | London |
2025 GMC Sierra 1500 SLT 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black Leather. Red 4WD 10-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be ex.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be ex.....Read MoreLire la suite
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss
Mileage:56,645 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCUDCED2RG411928 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260231A |
| City: | London |
2024 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 10-Speed Automatic, 4WD, Black Cloth. Black 4WD 10-Speed Automatic EcoTec3 5.3L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
Mileage:99,050 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUEE88RG231321 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250732A |
| City: | London |
2024 GMC Sierra 1500 AT4 10-Speed Automatic, 4WD, Leather. White 4WD 10-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended o.....Read MoreLire la suite
Mileage:108,148 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GT49PE78RF384058 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260380A |
| City: | London |
2024 GMC Sierra 2500HD AT4 10-Speed Automatic, 4WD, Jet Black With Kalahari Accents Leather. Onyx Black 4WD 10-Speed Automatic 6.6L V8
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes.....Read MoreLire la suite
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5FPYK3F65RB501286 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260097A |
| City: | London |
2024 Honda Ridgeline TrailSport C Leather. Gray AWD 9-Speed Automatic 3.5L V6 SOHC i-VTEC 24V
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or .....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Colorado Z71 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:81,942 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTDEK1P1192671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260501A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Colorado Z71 4WD. Black 4WD 8-Speed Automatic 2.7L Turbo
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...








