Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2026 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr Sedan
Mileage:11,929 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1G6DS5RK3T0100663 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260017 |
| City: | London |
2022 Hyundai Sonata Sport 4dr Sedan
Mileage:79,488 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 5NPEJ4J21NH148209 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260085B |
| City: | London |
2022 Hyundai Sonata Sport Dark Grey W/Red Stitching Premium Synthetic. Nocturne FWD 8-Speed Automatic with Overdrive I4
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first).....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first).....Read MoreLire la suite
2018 Chevrolet Cruze Premier Auto 4dr Sedan
Mileage:79,572 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 1G1BF5SM2J7118508 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260456A |
| City: | London |
2018 Chevrolet Cruze Premier Blue Metallic FWD 6-Speed Automatic 1.4L DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive Sedan
Mileage:102,388 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G6DT5RW5N0136566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260471PA |
| City: | London |
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury Black Raven AWD 10-Speed Automatic 3.0L V6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
2015 Chevrolet Cruze 2LS LS 4dr Sedan
Mileage:115,033 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.8L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1G1PM5SHXF7242953 |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 26P011A |
| City: | London |
2015 Chevrolet Cruze 2LS Silver Ice Metallic FWD 6-Speed ECOTEC 1.8L I4 SMPI DOHC VVT
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
CARFAX Canada One Owner
This 2015 Chevrolet Cruze 2LS will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
CARFAX Canada One Owner
This 2015 Chevrolet Cruze 2LS will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
2016 Audi S6 4.0T 4dr All-wheel Drive quattro Sedan
Mileage:159,716 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 4.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | WAUF2AFC8GN062722 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26P022 |
| City: | London |
2016 Audi S6 4.0T quattro White quattro 7-Speed Automatic S tronic 4.0L V8 Turbocharged DOHC 32V ULEV II 450hp
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/5.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: MacMaster Certified Details: *Safety Certificate to Ontario Ministry standards *30 Day/1,000km Power Train Warranty Split 50/5.....Read MoreLire la suite
Mileage:126,000 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1G1PH5S95B7135171 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260451A |
| City: | London |
Odometer is 61729 kilometers below market average! 2011 Chevrolet Cruze LTZ Turbo Red FWD 6-Speed Automatic 1.4L 4-Cylinder MPI DOHC Turbocharged
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2011 Chevrolet Cruze LTZ Turbo will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Certification Program Details: This vehicle is being sold “as is," unfit, not e-tested and is not represented as being in road-worthy condition, mechanically sound or maintained at any guaranteed level of quality. The vehicle may not be fit for use as a means of transportation and may require substantial repairs at the purchaser’s expense. It may not be possible to register the vehicle to be driven in its current condition. * SALE PRICE IS SOLD AS-IS * Vehicle is sold AS-IS and ministry certification has NOT been completed. * In most cases, the estimate for the certification has been completed. Please call 519-455-6200 for more details.
This 2011 Chevrolet Cruze LTZ Turbo will not make it to the weekend!! CALL NOW to reserve your test drive appointment!! 519-455-6200......Read Less
Mileage:61,255 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KNAFW4A37B5445573 |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260582A |
| City: | London |
2014 Chevrolet Malibu 2LT 4dr Sedan
Mileage:192,886 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1G11E5SL7EF145978 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 260102A |
| City: | London |
Loading More Vehicles ...









.jpg)


