Used Cadillac for Sale in London
2025 Cadillac Escalade IQ Luxury 1 4dr All-Wheel Drive
Mileage:9,120 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GYTEEKL8SU100730 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250287 |
| City: | London |
2025 Cadillac LYRIQ Luxury w/1SC 4dr
Mileage:11,956 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GYKPNRL0SZ317333 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 250907 |
| City: | London |
2026 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr Sedan
Mileage:11,929 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1G6DS5RK3T0100663 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260017 |
| City: | London |
2025 Cadillac XT6 Luxury 4dr All-Wheel Drive
CADILLAC USER EXPERIENCE WITH 8" DIAGONAL COLOUR DISPLAY | WIRELESS APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO | BOSE PREMIUM 8-SPEAKER AUDIO SYSTEM | TRI-ZONE CLIMATE CONTROL | HEATED DRIVER & FRONT PASSENGER SEAT
Mileage:3,872 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYKPBR47SZ157684 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 251066 |
| City: | London |
2025 XT6 LUXURY AWD
• CADILLAC USER EXPERIENCE WITH 8" DIAGONAL COLOUR DISPLAY
• WIRELESS APPLE CARPLAY & ANDROID AUTO
• BOSE PREMIUM 8-SPEAKER AUDIO SYSTEM
• TRI-ZONE CLIMATE CONTROL
• HEATED DRIVER & FRONT PASSENG
2022 Cadillac Escalade Premium Luxury 4x4
Mileage:93,500 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYS4CKL1NR161072 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 255252A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgr.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:70,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZBR4XPF169557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265073A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
SUPER CRUISE HANDS-FREE DRIVING | 33" CURVED LED DISPLAY | 23-SPEAKER PREMIUM AUDIO | DUAL MOTOR AWD | POWER MASSAGING FRONT SEATS | HD SURROUND VISION
Mileage:3,858 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GYK3EM42TS151889 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260478 |
| City: | London |
This all-new 2026 Cadillac OPTIQ Sport EV has just arrived at MacMaster Chevrolet, bringing next-level electric luxury to drivers in London Ontario. With bold styling and advanced innovation, the OPTIQ is designed for the
.....Read MoreLire la suite2024 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:13,543 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZDR42RF105351 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260175A |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever c.....Read MoreLire la suite
2022 Cadillac CT5 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive Sedan
Mileage:102,388 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1G6DT5RW5N0136566 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 260471PA |
| City: | London |
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an ev.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...












