Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in London
2023 GMC Yukon XL Denali Ultimate 4x4
Mileage:104,336 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GKS2KKL0PR494442 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265024A |
| City: | London |
2023 GMC Yukon XL Denali Ultimate 4WD. White 4WD 10-Speed Automatic with Overdrive EcoTec3 6.2L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extende.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extende.....Read MoreLire la suite
2023 Cadillac XT4 Luxury 4dr All-Wheel Drive
Mileage:70,363 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GYFZBR4XPF169557 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265073A |
| City: | London |
2023 Cadillac XT4 Luxury Crystal White AWD 9-Speed Automatic 2.0L Turbocharged
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 6 months or 10,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an.....Read MoreLire la suite
2023 Mitsubishi Outlander GT 4dr S-AWC
Mileage:68,936 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | JA4J4VA89PZ613891 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 265070B |
| City: | London |
2023 Mitsubishi Outlander GT 4WD. Grey 4WD CVT 2.5L 4-Cylinder DOHC
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even more c.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an even more c.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ
Mileage:57,724 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GCUDGED1PZ170822 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260498A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 10-Speed Automatic, 4WD, Black Leather. Pearl 4WD 10-Speed Automatic EcoTec3 5.3L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) .....Read MoreLire la suite
2023 RAM 1500 Classic Tradesman 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
Mileage:42,136 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3C6RR7KT8PG666971 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260140B |
| City: | London |
2023 Ram 1500 Classic Express Flame Red Clearcoat 4WD 8-Speed Automatic HEMI 5.7L V8 VVT
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgra.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgra.....Read MoreLire la suite
2023 GMC Yukon Denali Ultimate 4x4
Mileage:87,311 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GKS2EKL5PR442242 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260495A |
| City: | London |
2023 GMC Yukon Denali Ultimate 4WD. Sterling Metallic 4WD 10-Speed Automatic with Overdrive EcoTec3 6.2L V8
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can b.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can b.....Read MoreLire la suite
Mileage:43,305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GNSKRKT4PR432697 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 250302A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Tahoe RST 4WD, Red Leather. Pearl 4WD 10-Speed Automatic with Overdrive 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgrade.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details: * 150+ Point Inspection * 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgrade.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Colorado Z71 4x4 Crew Cab 5 ft. box
Mileage:81,942 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GCPTDEK1P1192671 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 260501A |
| City: | London |
2023 Chevrolet Colorado Z71 4WD. Black 4WD 8-Speed Automatic 2.7L Turbo
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or upgraded to an eve.....Read MoreLire la suite
2023 Jeep Wagoneer Series III 4dr 4x4
Mileage:71,362 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C4SJVDP0PS512981 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 265130A |
| City: | London |
2023 Jeep Wagoneer Series III Diamond Black Crystal Pearlcoat 4WD 8-Speed Automatic 3.0L I6
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or up.....Read MoreLire la suite
Certification Program Details: GM Certified Details:
* 150+ Point Inspection
* 3 months or 5,000 kilometres Warranty (whichever comes first) which can be extended or up.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...











